Ritsscreens en zonnescherm De Meern

In De Meern bij Utrecht hebben we de achterzijde van een woning voorzien van zonwering. Het gaat om ritsscreens voor de bovenverdieping en een Verano Ipanema knikarmscherm voor de bendenverdieping. De zon staat elke ochtend en middag op de achterzijde van de woning, waardoor het met name in de zomer onaangenaam warm kon worden. Met de nieuwe, professioneel gemonteerde zonwering is deze woning voortaan verzekerd van een aangename binnentemperatuur.

Zonwering voor de achterzijde

Wanneer het zonlicht de halve dag tegen uw woning schijnt, zal het in de zomer warm worden binnenshuis. Dit is overdag al onaangenaam, maar zeker ’s nacht – in uw slaapkamer –  heel vervelend. Door de overdag verzamelde warmte wordt het moeilijk de kamer af te laten koelen, wat ten koste kan gaan van een goede nachtrust.

Zonwering, juist aan de achterzijde van uw woning, is dan de oplossing. De ritsscreens op de bovenverdieping bieden hier optimaal comfort én privacy in de slaapkamers en badkamer. Het zonnescherm met afstandsbediening op de benedenverdieping laat het ’s zomers heerlijk vertoefen in de tuin! Met deze combinatie aan zonwering zijn de bewoners van deze woning verzekerd van aangename temperaturen in huis en kun ze ongestoord alle leefruimte optimaal benutten.

Staat de zon ook bijna de hele dag op uw woning? Wilt u hier wat aan doen en uw wooncomfort verhogen?
Vraag naar een vrijblijvend advies gesprek op maat. We denken graag met u mee!

Scherp geprijsde screens kopen bij Schaduw Zonwering

Overweegt u zonwering screens te plaatsen en zoekt u een betaalbare optie, zonder in te boeten op kwaliteit en service? 
Maak vrijblijvend een afspraak bij Schaduw Zonwering en laat u uitgebreid informeren over de mogelijkheden voor uw huis of pand. Wij zijn uw zonweringspecialist en we helpen u graag!

Kies voor maatwerk en kwaliteit...

Scroll naar boven